شماره پیامک ریاست جمهوری

همزمان با سالروز  ولادت با سعادت حضرت فاطمة زهرا(س) سامانه پیام کوتاه مرکز رسیدگی به شکایات مردمی ریاست جمهوری با شماره 60006133 به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات، انتقادات، پیشنهادات و نظرات مردم از طریق ارسال پیام کوتاه با تلفن همراه است.

١ - ‌  چرا اینقدر دیر؟!!!!!

٢ -  چرا فقط پیامک؟!!!!

٣ - ‌ این روش برای انعکاس مسائل و مشکلات مردم تا چه اندازه تاثیر گذار است ؟

۴ - مردم چگونه در جریان رسیدگی به مشکلات خود قرار گیرند؟

۵ - بهتر نیست برای رسیدن به اهدافی که طراحان این ابتکار (!)  پیش بینی کرده اند شیوه های دیگر هم مورد بررسی قرار می گرفت .

 توضیحی که رسانه ها در مورد شماره پیامک مذکور منتشر نموده اند نشان می دهد که قرار است مردم شکایات و انتقادات و پیشنهادات و ......را به رئیس جمهور اعلام کنند.بنده  اعتقاد دارم با اعلام این شماره پیامک روزانه صدها هزار اس ام اس به شماره فوق ارسال خواهد شد.چه دستگاه عریضی و طویلی مسئول دسته بندی و پیگیری موضوعات این پیامک ها  و ارائه پاسخ در سریعترین زمان ممکن خواهد بود؟!!!

بهتر نبود برای رسیدن به اهداف طرح به تقسیم بندی موضوعات به ویژه از نظر جغرافیایی نیز توجه می شد . بعنوان مثال به هر کدام از استانداران و فرمانداران نیز بعنوان نمایندگان عالی دولت در استانها و شهرها نیز شماره پیامکی اختصاص می یافت تا مردم همان شهر یا استان مسائل و مشکلات منطقه خود را مطرح کنند تیم مربوط به رسیدگی موضوعات نیز بلافاصله مراتب را مورد پیگیری قرارداده و در سریعترین زمان ممکن پاسخ را اعلام دارند. 

 

/ 3 نظر / 185 بازدید
كانون قرآن مسجد ابوالفضل (ع) بوشهر

با سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز. همیشه نفستان گرم و خداوند یاورتان. پنجشنبه 6/4/87 روز جهانی مبارزه با مواد مخدره. بنظر شما آیا کاری از دست ما برمی آید؟ هر چند با تبلیغات زیادی هم مواجه هستیم برای ریشه کنی آن. ولی ممکنه نظر شما زندگی یک نفر از اینا رو عوض کنه تا به جمع دوستان و خانواده برگردن. فراموشمون نکن.

امیرحسین

با سلام. پاسخهایی که به ذهن من رسید: 2-آدرس برای نامه نگاری و سایت و شماره تلفن و فکس قبلا اعلام شده 3- هر روشی به اندازه خودش تاثیر گذار است و به همین خاطر از ترکیب روشها استفاده شده 4- با آنها تماس گرفته می شود 5- در قسمت 2 جواب دادم در ضمن دستگاه عریض و طویل هم اکنون هم وجود دارد و کار رسیدگی به تماسهای تلفنی و ایمیلها و نامه ها را انجام می دهد نکته مهم آخر هم اینکه جوابهای بنده در مقام یک طرفدار صرف نیست و فقط از منظر یک شهروند نقد شما را وارد ندانستم. با تشکر

رضا

با سلام ،،، تورو خدا اقاي دكتر روحاني تكليف زمينهاى قوه قضاييه كه قبلأ در اتوبان بابايى بوده وبه انتهاي اتوبان همت انتقال پيدا كرد رسيدگي بفرماييد تنها اميد ما شما هستين جان اون كسي كه دوست داري اين پروسه ١٨ ساله به اخر برسانيد،، ٩٠./. افراد سهامداراين زمينها افراد بازنشسته كه با بدبختي