روز از نو ..............یا علی

روزهای پر فراز و نشیب تبلیغات سنگین انتخابات تمام شد و ملت بزرگ و سرفراز ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات حماسه ای بی نظیر در تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی آفریدند .

صرف نظر از نحوه شمارش آراء و اعلام نتایج انتخابات که شبهاتی در مورد آن وجود دارد و الزاما"‌باید به آن پاسخ داده شود ،‌ دکتر محمود احمدی نژاد با کسب بیشترین آراء توانست سکان اداره امور اجرائی کشور را برای یک دوره چهار ساله دیگر به دست بگیرد.

ضمن عرض تبریک به ایشان و حامیان آقای رئیس جمهور باید این نکته را عرض نمایم که اکنون آقای احمدی نژاد مانند دوره قبل رئیس جمهور همه ملت ایران است و همکاری ملت با ایشان ضروری و مهم است . اینکه دارای چه سلیقه و گرایش سیاسی باشیم را باید کنار گذاشته و اگر به ایران و آینده آن فکر می کنیم می بایست دست در دست هم نهاده رئیس جمهور را در کارها و برنامه هایش یاری کنیم .

به رئیس جمهور محترم پیشنهاد می کنم از ایده و نظرات مثبت رقبای خود که در  عرصه تبلیغات انتخاباتی مطرح شده به بهترین نحو استفاده نماید و همچون گذشته با عدالت  و مهرورزی  و پشتوانه ای از  قدرت  مردم ایران  مصمم و استوار  تمام توان خود را صرف خدمتگزاری به کشور نماید.

نکته دیگر اینکه در انتخاب کارگزاران خود در استانها و شهرستانها به شایسته سالاری توجه نموده و حامیان افراطی خویش را از خود دور نماید.

/ 3 نظر / 15 بازدید
همشهری

روزی از نو... من دارم به این فکر میکنم که حالا طرفدارای جناب آقای موسوی چیکار میکنن.آخه بعضیاشون واقعا" آتیششون تند بود.به هر حال امیدوارم به ریاست جمهور منتخب احترام بگذارند و دو جناح به هم به چشم یک دشمن نگاه نکنند. به امید آینده ی خوب برای مملکتمون..............[تایید]

نوحی

از اتحاد همه برو بچه های رسانه ایی که سعی کردند هرکدام شوری نو ایجاد کنند خصوصا در عالم رقابت خوشحالم

م گرجی

باید راهی جست در تاریکی شبهای عصیان زده سرزمینم همیشه به دنبال نوری بودم نوری برای رهایی سرزمینم از چنگال اجنبیان ، چه بلای دهشتناکی است که ببینی همه جان و مال و ناموست در اختیار اجنبی قرار گرفته و دستانت بسته است نمی توانی کاری کنی اما همه وجودت برای رهایی در تکاپوست تو می توانی این تنها نیروی است که از اعماق و جودت فریاد می زند تو می توانی جراحت ها را التیام بخشی و اینگونه بود که پا بر رکاب اسب نهادم به امید سرفرازی ملتی بزرگ . نادر شاه افشار