یادش همیشه با من است ........

شب گذشته مراسم دومین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله سید مهدی یثربی در مسجد جامع حبیب ابن موسی (ع) برگزار شد و سیل جمعیت علاقمند به آن مرحوم از دقایقی بعد از افطار تا ساعت ٣٠/١١ شب در مجلس حضور داشتند .

مجلس باشکوهی بود و از همه مهمتر دیدن صحنه های جالبی بود که در حال حاضر فرصتی برای تعریف آن ندارم  ،‌ اما مهم همانگونه که در پست قبلی نیز اشاره کردم ،‌حضور خودجوش مردم علاقمند و وفادار  به این خانواده اصیل و روحانی در مراسم سالگرد حضرت آقا بود.

مداحان اهلبیت در مدح آنمرحوم و عزای اهل بیت عصمت و طهارت و  جناب آقای غروی بعنوان سخنران علاوه بر معرفی خاندان جلیل یثربی و ذکر خدمات و  فعالیت های انجام شده توسط ایشان در نکوداشت آن فقید  سخنانی ایراد نمود . 

یادش و خاطره مهربانی ها و لبخندهایش همیشه با من است ........

روحش شاد

/ 3 نظر / 8 بازدید
ابوالفضل نوحی

سعی کنیم خلا ناشی از نبود ایشان را با تعهد به آرمانهای جاودانه اش که اینروزها بیشتر نمایان گشته پر کنیم تا در اتحاد و همدلی فاصله حاصل نگردد - انشاا..

بنده خدا

سلام / ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدین و مشکلاتش رو گفتین چون روی سیستم من اینجوری نیست !!! البته تقصیر خودمه که اینجوری شده ولی دارم سعی می کنم درستش کنم مطالب هم سهوا همرنگ صفحه انتخاب شده که ان شاالله درستش میکنم باز هم از تذکرتون ممنون موفق باشید طاعات و عباداتتون قبول باشه در پناه حق

رسول زاده

خدایش روحش را با احداد طاهرینش محشور فرمایدبه واقع وقتی این حضور مردم را که شاید دوبرابر سال گذشته اگر نگیم زیاد هم اغراق نباشد(از نظر بنده قریب 200 هزار نفر) دیدم غبطه به قدر ندانستن داشته هایمان خوردم.