دم خروش یا قسم حضرت عباس

سرای ورزشکاران کاشان هنوز اندر خم یک کوچه است

خبر  /  پروژه سرای ورزشکاران کاشان با 3 هزارو 500 مترمربع مساحت در حال حاضر به لحاظ ریالی حدود 3 درصدو به لحاظ فیزیکی نیز حدود 20 درصد پیشرفت داشته است .

حیدریان رئیس تربیت بدنی کاشان در گفتگو با پورتال خبری کاشان  از عدم اجرای مصوبات ورزشی دور اول سفر استانی ریاست جمهوری به شهرستان کاشان انتقاد کرد و گفت : به رغم گذشت نزدیک به سه سال از سفراستانی ریاست جمهوری به کاشان هنوز دو سالن ورزشی این شهرستان به دلیل عدم تخصیص اعتبارات به بهره برداری نرسیده است .

وی اعتبارات این دو پروژه ورزشی را 9 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود :‌سالن ورزشی شهرک ناجی آباد ، 80 درصد و سالن ورزشی شهر مشکات تنها 45 درصد پیشرفت داشته است .

حسین حیدریان عدم اجرای مصوبات سفر  ریاست جمهوری را موجب نگرانی ورزشکاران شهرستان دانست . وی همچنین از توزیع ناعادلانه پروژه های ورزشی انتقاد کرد و افزود :‌ سرانه ورزشی شهرستان کاشان با بیش از 350 هزارنفر جمعیت سرانه اش کمتر از دیگر شهرستانهای همجوار است.

رییس اداره تربیت بدنی کاشان با اعلام اینکه در توزیع پروژه های ورزشی عدالت رعایت نشده است یاد آورشد :  برای شهرستانهای آران و بیدگل و نائین با 100 هزارنفر جمعیت دو پروژه ورزشی وبرای شهرستان کاشان با بیش از 350 هزار نفرجمعیت دو پروژه ورزشی در مصوبات ورزشی سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان دیده شده است .

به گفته وی شهرستان کاشان با این تعداد جمعیت نسبت به دیگر شهرهای همجوار باید حداقل4 تا 5 پروژه ورزشی مصوب داشته باشد .

نظر  /  بارها و بارها از زبان رئیس جمهور محترم  از عدالت گستری و مهرورزی در دولت نهم و دهم سخن شنیدیم ، گفته های آقای حیدریان رئیس تربیت بدنی کاشان ، نشان از استمرار بی عدالتی های  اصفهان نشینان نسبت به کاشانی هاست . اگر چه مسئولین کاشانی نیز در اینخصوص بی تقصیر نیستند ، اما باید پذیرفت که تا زمانی که نگاه مسئولان شهرستان به آقایان مدیرکل در مرکز استان ، نگاه مرئوس به رئیس باشد ، هیچ اتفاق قابل توجهی نخواهد افتاد .

بهتر است آقایان مسئول در شهرستان ، برای احقاق حق مردم کاشان ، ملاحظه کسی را نکنند  و  از طریق همفکری و همدلی و پیگیری مجدانه با جسارت تمام از حق شهر و مردم کاشان دفاع کنند ، نتیجه این اقدام یا عزل آقایان خواهد بود یا احقاق حقوق مردم منطقه کاشان که در هر دو صورت برای مردم قابل قبول خواهد بود  چرا که وقتی مسئولی در طی دوران مسئولیت خود بله قربان گوی مافوق خویش باشد ، دستاوردی جز جلب منافع شخصی برای رئیس و از بین رفتن حق مردم نخواهد داشت.

 

 

 

/ 1 نظر / 12 بازدید

به جای حرفهایی که توهین است به مسولین انقلابی و ولایتی اگر راست میگویید خودمان کارهایی مثل دخترافتاب وغیره را برنمازجمعه که حکم خداست ترجیح ندهیم