سهم کاشان از فرمانداری ویژه چیست ؟!

چندی پیش با حضور غیرمنتظره آقای کردان وزیر کشور در کاشان ، شاهد رونمایی از تابلوی فرمانداری ویژه کاشان بودیم و پس از آن نیز منتظر اقدامات عملی و تشریح فواید ارتقاء این منطقه به فرمانداری ویژه بودیم و متاسفانه تاکنون هیچکدام از مسئولین محترم محلی به ویژه جناب آقای حاجی بعنوان نماینده تام الاختیار دولت در شهرستان علیرغم کنجکاوی شهروندان کاشانی پاسخی به  این سوال نداده اند که آیا با ارتقاء فرمانداری کاشان به فرمانداری ویژه صرفا" حقوق و مزایای آقایان مدیران محلی و اعتبارات سازمانها و ادارات جهت هزینه نمودن در بخش های تشریفاتی و .... اضافه خواهد شد یا با این ارتقاء منطقه شاهد تسریع در توسعه و آبادانی همه جانبه  کاشان خواهیم بود.

لازم به ذکر است استاندار محترم استان اصفهان در مراسم رونمایی از تابلوی فرمانداری ویژه کاشان در جواب یکی از خبرنگاران محلی پیرامون ویژگی های این نوع فرمانداری ارائه پاسخ لازم را به وزیر محترم کشور محول کرد و وزیر محترم کشور نیز از ارائه پاسخ در اینخصوص خودداری نمود .

 لذا امیدواریم اکنون که در خبرها به دفعات  از فرماندار کاشان بعنوان معاون استاندار نیز نام برده می شود ایشان پاسخی برای سوالات مختلف مردم شهرمان در مورد مزایای فرمانداری ویژه و اقدامات عملی که در این زمینه صورت گرفته یا خواهد گرفت ارائه نمایند.

/ 3 نظر / 17 بازدید
ح.م

سهم شما از فرمانداري ويژه كسب پستهاي متعدد شخص نالايقي چون علي اصغر شقايقي است در كاشان توسط گرانمايه پور اينا حفظ كنيد مطمئنا استان هم ميشويد.

بنده خدا

سلام نماز روزه هاتون قبول ٍ حق خیلی وقت بود که منتظر آپ شدنتون بودم ... نمی دونم تا کی قراره برای پُست ، دست و پا بزنیم ؟!![قهر] ان شاالله که اینطور نباشه و فقط قصد خدمت داشته باشن و به زودی نتیجه اشم ببینیم [ناراحت]

زاگرس نيوز

فرمانداري ويژه كلاهي به بزرگي ايران عين اين مطلب را در وبلاگ‌هاي زاگرسستان و زاگرس نيوز بخوانيد. http://bnrengo.blogfa.com/post-959.aspx