چرا اینجا............

چرایی و چگونگی حضور من در اینجا بیشتر به انتشار افکار و نظراتم پیرامون مسائل مختلف در جامعه برمی گردد.
اولا بگویم من اهل کاشان هستم (واقعا می گم ؛ کاشونی ام) بزرگ شده کاشانم و وطن دوم من خرمشهر است . اگر چه  اکثر سالهای عمر من در کاشان سپری شده اما خرمشهر را بدلیل اینکه موطن پدری من می باشد ؛ بسیار  برایم اهمیت دارد روزگاری پر افتخار و شکوهمندی که داشته و روزگاری که متاسفانه اکنون دارد (‌در اینباره بسیار خواهم نوشت) و کاشان نیز بعنوان موطن اصلی من برایم مهم است و عزیز .
حرفه و شغل مورد علاقه من روزنامه نگاری است . از همان سالهای دوران راهنمایی و دبیرستان به نوشتن علاقه زیادی داشتم تا اینکه سر از فعالیت در روابط عمومی ها و مطبوعات و تبلیغات درآوردم .
یک خبرنگار می دونه و می فهمه که چه چیزی در این نوع فعالیت او را خوشحال و راضی نگه می دارد . انجام وظیفه و همان انجام رسالت مطبوعاتی بدون هرگونه ملاحظه و سانسور و پرهیز از هرگونه جانبداری از گروههای سیاسی و تشنگان قدرت در جامعه و در یک جمله خلاصه تر مردم محوری و بس .
باید منو ببخشید ؛‌ نوشتن مطلب و ارائه آن برایم مهم است . نمی خواهم مخاطبین خودم را خسته کنم ؛‌همانطور که قبلا گفته ام خیلی حرف برای نوشتن دارم و از همه دوستان کاشانی و خرمشهری هم انتظار دارم در بحث ها و نظرات مشارکت کنند .

 

/ 0 نظر / 5 بازدید