راه اندازی وبلاگ مشترک خبرنگاران کاشانی

خوشبختانه ظرفیت و  توان خوبی در میان  همکاران خبرنگار  وبلاگ نویس کاشانی وجود دارد که بخوبی می توان به نفع مردم شهرستان از آن استفاده کرد.

همه همکاران از جمله آقایان محمد ملک آبادی ، عباس شافعی ، ابوالفضل نوحی ، مرتضی شریف و خیلی از خبرنگاران وبلاگ نویسی که در کاشان هستند و افرادی نظیر آقایان  تواضعی ، قطنی باف و..... که در تهران و قطعا" هستند نویسندگان مطبوعاتی کاشانی الاصل که در گوشه و کنار ایران اسلامی مشغول فعالیتند می توانند در مورد ایده راه اندازی این وبلاگ که کارکردهای گوناگونی البته در زمینه مسائل مربوط به کاشان خواهد داشت نظر بدهند و مسائل و مشکلات شهرستان را مورد تجزیه و تحلیل قراردهند.

بنظرم وبلاگ مورد اشاره می تواند در آینده منبع اطلاعاتی و خبری خوبی برای شهروندان و مسئولین محلی  باشد و از طریق آن خیلی از مطالبی را که نمی توان در نشریات محلی منتشر کرد را منعکس نمود.

لذا از همه دوستان تقاضا دارم در اینخصوص ضمن اعلام مطلب در وبلاگ خود در قسمت نظرات این پست نیز پیشنهادات خود را مرقوم نمایند تا انشاءالله با جمع بندی نظرات در آینده نزدیک شاهد راه اندازی وبلاگ مورد بحث باشیم.

/ 8 نظر / 14 بازدید
مدیریت سایت کی آشیان

جناب گرگ پور پیام شما را در سایت دیدم. ایده جالبی است قبلا هم زیاد به آن فکر کرده ام ولی با این جوی که بین مطبوعاتی های کاشان وجود دارد بعید می دانم که بشود جمع و جورشان کرد! به هر ترتیب به شخصه حاضرم اگر توافقی حاصل شود برای هر کدام از دوستان عزیز یک مدیر خبری در سایت کی آشیان تعریف کنم تا با نام خودشان بتوانند خبرها و مطالب تحلیلی و انتقادی شان را در بخش های مربوطه قرار دهند. هر چند در حال حاضر هم بنده و دوستان همین کار را می کنیم و مطالب و خبرهای مطبوعاتی های محترم کاشانی را که در سایت ها و وبلاگهای اینترنتی منتشر می شود را جمع می کنیم و در سایت کی آشیان منعکس می کنیم. البته آشنایی و میزان تسلط دوستان خبرنگار به مباحث اینترنتی هم مطلبی است که نباید فراموش شود.

جابر تواضعی

من هم بعید می دانم با کاشانی جماعت بشود همچین کاری کرد. ولی فکر و ایده قشنگی است که من هم خیلی بهش فکر کرده ام. امیدوارم موفق باشید.

ابوالفضل نوحی

سلام دوست عزیز مثل اینکه دوباره حوص درد سر کرده ایی اما هرچه هست خیر باشد - از مطلب و ابتکار جالبت خوشم اومد کاری ئاشتی زنگ بزن به ابوالکوثرراستی عجب بچه های خوبی داریم همه میخواهند کاری بکنند اما کی که توی این میدون بیاد اما اینبار....!

شبنورد

سلام روزنومه چی جماعت نمی تونند آروم بنشینند اگه صدبار هم توبه کنند که دیگه دست به قلم نمی برند باز هم توبه می شکنند به هرحال این هم پیشنهادی است که ساز و کار خودش را می طلبد در هرصورت و بدون هر ساز و کاری هم در دنیاری مجازی و بی انتهای سایبر این کار شدنی است اما... ... به هر حال بنده هم ایده هایی دارم اگر تصمیمتان قطعی شد ...

مهدی گرگ پور

[دست]با تشکر از دوستانی که تاکنون در نظرات شرکت داشنته اند از همه عزیران کاشانی که با مطبوعات محلی یا سراسری تحت عنوان خبرنگار یا نویسنده مقاله و ... همکاری داشته اند تقاضا دارم جهت اجرای ایده مورد بحث نظرات خود را مطرح نموده تاانشا’الله در آینده نزدیک با جمع بندی نظرات شاهد همکاری مشترک همه عزیزان فارغ از هرگونه سلیقه و گرایش های سیاسی باشیم . ضمنا"‌از همکاران می خواهم موضوع را به سایر مطبوعاتی های وبلاگ نویس کاشانی منتقل نمایند.[گل]

عموزاده

باسلام از اظهار لطف شما ممنون در ایده جدید هم برای شما آرزوی توفیق دارم

صادق صدق گو

سلام کار خیلی خوبیه. مدتی پیش که خبر تشکیل انجمن صنفی خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه هاي كاشان رو تو وبلاگ محمد آقا خوندم ضمن اینکه خوشحال شدم که این نهاد صنفی داره تو کاشون پا میگیره پیش خودم گفتم خدا کنه که از پایین به بالا باشه (نه از بالا به پایین) و فقط صنفی فکر کنه و کار کنه و گرایشات سیاسی رو بذاریم کنار که خدای نکرده ناخواسته عمله اصحاب قدرت نشه. این کار هم که شما پیشنهاد دادین یقینا پسندیده و خوب است که احساس می کنم می تواند بصورت محسوسی به ارتقای فرهنگی و پیشرفت شهر نیز کمک کند. منم برای کمک کردن و همراهی در این کاری که شما پیشنهاد دادین که به نوعی اتحاد اصحاب قلم و مطبوعات در فضای مجازی است بقول امروزی ها "پایه ام!" البته با تاکید بر اینکه سلایق و گرایشهای سیاسی را کنار بگذاریم و دوستانه و بدون جبهه گیری عمل کنیم. من که غیر از چند پپیشنهاد کوچولو، فعلا نظر خاصی ندارم اما ان شا الله در نشستی با حضور همه دوستان همشهری ضمن آشنایی بیشتر با جزئیات این طرح، نظرات و پیشنهادات دیگران هم گرفته شود که شاهد کاری دقیق و حساب شده با خروجی خوبی باشیم. ارجوا لکم التوفیق

حسين قطني باف

با سلام ، من هم با شما همفکرم ، اعتقاد دارم اين ايده اجراشدني است مشروط بر آن که : خبرنگاران گزينش شوند تا هر خبر کذب ، بي اعتبار يا خرد در پايگاه جامع منتشر نشود / اخبار توليدي در نهايت با دروازه باني 3 سردبير ولي به نام آن خبرنگار در آن پايگاه منتشر شود / خبرنگاران عضو براي بي طرف بودن و تعهد خود ميثاق ببندند و چندين پيشنهاد ديگر که بايد حضوري مطرح شود .