یک روز فراموش نشدنی در کاشان

امروز روز فراموش نشدنی برای کاشان و مردمش بود :‌

١ _‌امروز مردم کاشان نیز مثل همه شهرهای کشورمان با  راهپیمایی و حضور حماسی خود  در  اعتراض نسبت به هتک حرمت به عاشورا انصافاً خوش درخشیدند.

٢ _‌اعتراف می کنم در راهپیمایی ها و تجمعات بعد از انقلاب تاکنون  در کاشان به استثناء‌ مراسم تشییع حضرت آیت الله یثربی (ره)  امام جمعه فقید شهرمان ،‌ جمعیتی با این عظمت و گستردگی که در مراسم حضور داشتند  ،‌  ندیده ام  و این چیزی نیست جز ادای دین مردم مومن و مذهبی کاشان نسبت به آقا امام حسین (ع) و اصحابش و بیعت با رهبر معظم انقلاب و تبعیت از اصل ولایت فقیه .

٣ _‌خوب بود آن دسته از کسانی که روز عاشورا به یکی دو خیابان تهران آمدند و در هیئتی از هیآت کاشان با طرح شعارهای تفرقه انگیز  عرضه اندام کردند   و آن افتضاحات  را  بوجود آوردند  ،‌  امروز جرأت می کردند و برای باز پس گرفتن آراء خود در مراسم حضور پیدا می کردند . بهتر است این دسته از افراد چشم و گوش و هوش خود را باز کنند و ببینند زیر خیمه چه کسی ایستاده اند و عزاداری می کنند .

۴ _‌ حرکت امروز مردم  یک هشدار قاطع به آن دسته از افرادی است که سنت ها و آئین و مذهب این مردم برایشان مهم نیست . مطمئناً تکرار این حرکت های عمدی از سوی افراد فریب خورد با واکنش سر سخت و کوبنده مردم مواجه خواهد شد .

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
عاقلان دانند

یک روز یک مرد سبیل کلفت بچه‌ای را روی شانه گذاشته بود و بچه فریاد می‌زد ای مردم من ترتیب این شخص را داده‌ام. مرد سبیل کلفت هم بعد از هر‌ بار اعلان بچه به جمله‌ای دو کلمه‌ای بسنده می‌کرد. عاقلان دانند دوست عزیز چند روز تبلیغ و درخواست حضور و گریه و زاری و التماس و اسلام در خطر است و امام حسین مظلوم است و اهانت به امام حسین شده است و ... این جمعیت مورد فرمایش شما را به خیابان کشاند. حال عرض بنده اینجاست به گروه مقابل اجازه گریه و زاری را ندهند و اجازه تبلیغ و مظلوم نمایی را ندهند فقط در یک جمله بگویند به گروه مقابل اجازه راهپیمایی را در فلان ساعت دارند. آنوقت جمعیت‌ها را مقایسه کنید و نتیجه گیری کنید و رجزخوانی کنید. دست طرف مقابل را بستن و سیلی به گوش طرف مقابل زدن و او را به زندان اندختن و زیر باتوم و شلاق و انفرادی اعتراف گرفتن هنری نیست.