هدیه حسین هدایتی به کاشانی ها

حسین هدایتی  عضو هیات مدیره باشگاه استیل آذین و عضو هیات مدیره شرکت گالوانیزه فجر سپاهان کاشان افزود :ما امتیاز تیم استیل آذین تهران به نوجوانان و جوانان علاقمند و مستعد کاشانی هدیه دادیم تابا حضور این تیم در کاشان ضمن ایجاد انگیزه و بروز استعدادهای نوجوانان و جوانان کاشانی و حضور تماشاگران کاشانی درورزشگاه 15 هزارنفری کاشان و حمایت همه جانبه از این تیم زمینه صعود تیم فجراستیل آذین کاشان به لیگ برترفوتبال کشور فراهم شود .
حسین هدایتی  اظهار امیدواری کرد تیم فجراستیل آذین کاشان با حمایت نماینده محترم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و دیگرمسئولین شهرستان بتواند ضمن رونق بخشیدن به فوتبال شهرستان کاشان یه لیگ برترفوتبال کشور صعود کند .
وی افزود چنانچه تیم فجر استیل آذین کاشان بتواند نتایج خوبی را کسب کند و به لیگ برترصعود کند این تیم برای همیشه در کاشان ماندگارخواهد شد .
هدایتی در خصوص هیات مدیر باشگاه فجر استیل کاشان  گفت :تکلیف انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه با مسئولین شرکت گالوانیزه فجر سپاهان کاشان است و آنها باید نسبت به انتخاب اعضای هیات مدیره جدید اقدام کنند .
وی افزود :با توجه به فرصتی که تا آغاز مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور یاقی مانده است  بعد از انتخاب هیات مدیره جدید بلافاصله نسبت به اننخاب سرمربی و به خدمت گرفتن بازیکنان تیم اقدام تا تمرینات خودشان را هرچه زودتر آغاز کنند .
هدایتی بسهامداراصلی تیم فجراستیل آذین کاشان یادآورشد :از بازیکنان سال گذشته این تیم تنها پنج بازیکن محمدی دروازه بان ، همرنگ و سه نفردیگر باقی مانده اند و بقیه رضایت نامه های خود را دریافت و تیم را ترک کرده اند .
وی افزود :باشگاه فجر استیل آذین کاشان  در تمامی رده های سنی تیم خواهد داشت و برنامه ریزی وسیعی را برای حضوری قوی در لیگ فوتبال کشور تدارک دیده است .
حسین هدایتی هزینه های سال گذشته این تیم را 50 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود :نیمی ازاین میلغ برای خرید امتیاز، خرید بازیکن ، ساختمان و هزِینه های جانبی هزینه شده است .
وی با اشاره به جوانگرایی و استفاده از بازیکن مستعد و جوان کاشانی در این تیم و امکاناتی که شهرستان کاشان از جمله ورزشگاه 15 هزارنفری  پیش بینی کرد برای تیم فجر استیل آذین کاشان افزون بر 15 میلیارد ریال هزینه کند .
حسین هدایتی در ادامه افزود :با توجه به جمعیت 300 هزارنفری شهرستان و حدود بیش از 50 هزارنفر نوجوان و جوان علاقمند به فوتبال امیدواریم حضور این تیم درکاشان بتواند با ایجاد انگیزه بین جوانان کاشانی ، علاقمندان به فوتبال نیز ورزشگاه 15 هزارنفری کاشان را پرنموده و این ورزشگاه را تبدیل به دژتسخیرناپذیرحریفان تیم فجر استیل آذین کاشان کنند .
هدایتی در پایان افزود من بعنوان سهامدار اصلی تیم و شرکت فقط برعملکرد تیم نظارت خواهم داشت تا کارها به شکل مطلوب انجام شود و چنانچه تیم از سوی مسئولین شهرستان و جوانان فوتبالیست کاشانی و همچنین علاقمندان به فوتبال و تماشاگران حمایت شود قول می دهم با صعود تیم به لیگ برتر این تیم برای همبشه در کاشان باقی بماند . 

*************

توضیحی بر خبر :

ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای هدایتی باید گفت ایشان با اعلام مطالب فوق ضمن اعلام شرایطی در واقع  آب پاکی را روی دست همه کاشانی ها ریخته . ایشان به صراحت گفته من نقش نظارتی روی تیم و باشگاه خواهد داشت . لذا از هیئت مدیره جدید و اعضای تیم انتظار زیادی برای نشان دادن توانایی های ورزش کاشان می رود و الا معلوم نیست این تیم برای همیشه در کاشان ماندگار شود.

قبلا هم در یادداشتی عرض کردم که امیداورم مسئولان و جوانان کاشانی این فرصت طلایی ورزشی را غنیمت شمرده و کاری کنند که امثال آقای هدایتی انگیزه لازم را برای سرمایه گذاری های اینچنینی در شهر داشته باشند.

منتظر تعیین و ترکیب هیئت مدیره جدید این باشگاه می نشینیم تا ببینم آینده این باشگاه چه خواهد بود.
برای دست اندرکاران این باشگاه فرهنگی ورزشی آرزوی موفقیت دارم.
اقتباس   خبر  عکس از وبلاگ اخبار کاشان

http://kashankhabar.blogfa.com/post-549.aspx

/ 0 نظر / 70 بازدید