یادش بخیر..............

نتیجه آن نیز برگزاری جلساتی در محل ماهنامه هدهد بود و نشست صمیمانه  مدیران مسئول نشریات محلی ، آقای دکتر امینی - آقای وفایی _ آقای نمکی و دوستان دیگرمان آقایان عدالت و عباس شافعی که به نمایندگی از ماهنامه طوبی که همه معمولا"  کم و زیاد و دیر و زود در جلسات حضور داشتند.

صحبت های مفصلی می شد و طرح و برنامه هایی که اگر اجرا می شد تحولی نو در مطبوعات کاشان بود و ....

اماافسوس و صد افسوس که همه اینها که البته به بهانه روز گرامیداشت خبرنگار بود تا دو سه هفته  بعد از همین مراسم پر سر و صدای روز خبرنگار سال گذشته ادامه داشت  و بس و تنها خاطره شیرینی که از آن وجود دارد انتشار ویژه نامه ای تحت عنوان کاغذ اخبار بود که انصافا" برای تهیه آن زحمت زیادی کشیده شد. (عکس دسته جمعی دوستان شاغل در مطبوعات محلی کاشان هم نتیجه همین جلسات بود)

 اما مراسم سال گذشته که بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در باغ تاریخی فین برگزار شد  حاشیه های زیادی داشت که بنظرم لحظه لحظه آن باید مورد بازنگری قرار گیرد.

سازمان رفاهی تفریحی که انصافا" همه ساله زحمت برگزاری مراسم را می کشید سال گذشته با برگزاری مراسم مذکور از برگزاری اینچنین مراسمی پشیمان شد و دلیل آن چندگانگی مدیریت اداره مراسم بود .

بنام سازمان اما به کام دیگران مراسم سال گذشته برگزار شد و خستگی زحمت چندین روزه برگزاری مراسم به تن بچه های زحمتکش سازمان رفاهی تفریحی شهرداری  مخصوصا" آقای شفافی ماند  و ...

قول مساعد استاندار برای تامین زمین مسکن تعاونی مطبوعات کاشان و رسیدگی به مشکلات دفاتر مطبوعاتی و .....که هنوز به واقعیت نپیوسته و ... برخورد با همکاران ماهنامه طوبی در جریان توزیع نشریه مذکور در محل مراسم ، نحوه پذیرایی از مهمانان و صرف شام که واقعا" آبروریزی بود و ...

اما همیشه آفتاب پشت ابر نمی مونه و بالاخره آقایانی که باعث ایجاد مشکل شدند و تهمت زدند و فحش دادند و  پاچه خواری بعضی از آقایان مسئول شهر را کردند دستشون رو می شه .

اما امسال نیز تا روز گرامیداشت خبرنگار چند روزی بیش نمانده است . من که ماههاست  از فعالیت در این حوزه خسته شده ام و با توجه به شرایط موجود تفرقه انگیزی که برخی بوجود آورده اند هیچ انگیزی برای حضور در این تشکل ها و اجتماعات را ندارم اما امیدوارم همین مقدار آبرویی که از خبرنگاران و مطبوعاتی های شهر مانده توسط عده ای تازه بدوران رسیده از بین نرود.

در پایان یاد و خاطره اصحاب رسانه و خبر را به ویژه عزیزان از دست رفته و همکاران قدیمی مان را گرامی میدارم  .

مرحوم محسن جامعی نماینده و خبرنگار زحمتکش روزنامه جمهوری اسلامی

مرحوم جواد بهروز مدیر واحد خبری واحد مرکزی خبر کاشان

و مرحوم محسن عسگری نماینده و خبرنگار روزنامه اطلاعات

/ 7 نظر / 13 بازدید
امیرحسین

سلام.مگه امسال تو هدهد مشغول نیستید؟ عکس زیبای این مطلب هم که روی جلد ویژه نامه روز خبرنگار پارسال چاپ شد یه کمی کادرش کجه!

مهدی گرگ پور

در مورد عکس به عکاس باید ایراد گرفت . واقعیت اینست که ما در کاشان عکاس مطبوعاتی متبحر و مجرب نداریم . نه حرفه ای نه آماتور !!!!!

صادق صدق گو

سلام واقعاَ یادش بخیر. ما که دلمون دو برابر شما ها می سوزه. چون هم اون جمعای صمیمی و با صفا نیست و از طرفی هم دیگه طوبی ای در کار نیست و وجود خارجی نداره و رسماَ هم با نامه ارشاد اصفهان تعطیل شد. برای ادمایی مثل خودم که اگر هر بلایی سر شون بیاد بقول معروف بازهم کرم همچین کارایی رو دارن واقعاَ ناراحت کننده و دردناکه که چنین درختی تنومندی که تازه داشت به بار می نشست و همشهری ها هم از سایه سارش استفاده می کردن یه هو اینجوری تعطیل بشه. خدایی است که گاهی توی وبلاگم یا حول و حوش انتخابات ها تو برخی نشریات می نویسم که حداقل نوشتن یادم نرفته! بهرحال پیشاپیش روز خبرنگار رو به شما و سایر اصحاب رسانه و مطبوعات تبریک میگم. مخلصیم

ابوالفضل نوحی

اگه میبینید بلایی سر ما میاد مقصر خودمان هستیم اینرو بارها به خودت و دوستان بزرگوار مطبوعه گفته ام و الان هم اگر بنشینیم کنار و نظاره گر باشیم بدتر از اینها خواهد شد به این عباس اقا شافعی و خودت که چند مرتبه گزیده شده ایی و خیلی های دیگه باز هم میگم میدون رو خالی نکنید آقا مردم هنوز منتظر ما ها هستند منتظر نشریاتی نثل طوبی- رضوان و ... حالا که نیست باید کناری بنشینیم تورو به خداخودتون بگویید ؟!!

محمد ملک آبادی

زندگی گذرگاهی است برای کاروانیانی که چند صباحی از رهگذر نسیم زمان ،توشه معرفت اندوزند و به وعدگاه ابدی خویش بازگردند آنانکه منزلگاه دنیا رت پلی برای آخرت می دانند در شمار رستگارنند و برای آنان که بر بلایا و مصائب دنیوی چیره می گردنند پاداشی نیکوست . در آستانه فرارسیدن 21 مرداد ماه چهارمین سالروز درگذشت مرحوم مغفور شادروان حاج ایوب گرگ پور هستیم که بادش و خاطراتش را گرامی می داریم و برایش طلب آمرزش و مغفرت داریم . روحش شاد و یادش گرامی باد .

حیدری

آقای گرگ پور حجم عکستون حدود یک و نیم مگابایته یعنی اگه یکی با خط دایال آپ وصل باشه حدود 5دقیقه طول میکشه تا عکسو باز کنه خداییش انصاف نیست

موسوی

با سلام با مطلب " شهر کاشان‌ ، دکتر نوری زاد و درایت وزیر " به روزم.