کاشان در سوگ پدری مهربان

دو سال است که کاشان استوانه ای سترگ ،‌مردمانش پناهگاه و مرجعی بزرگ ،‌ حوزه های علمیه اش پدری مهربان و عالم تشیع عالمی دوراندیش و جامعه بشریت انسانی نمونه در جامعیت فضائل را از دست داده است .

آری دو سال می گذرد و مردم با همه وجود فقدان حضرت آیت الله سید مهدی یثربی (ره)‌ آن بزرگمرد مردمی را احساس می کنند و غمگنانه در گوشه گوشه شهر او  را می جویند .

تو گویی همین دیروز بود که مردم قدر شناس ،‌غیرتمند ،‌مومن و سرافراز کاشان ،‌آقا  ،‌ پیشوا و مرادی مهربان و درد اَشنا را با دلهایی لرزان و چشمانی اشکبار در گرمترین ساعات روز و با زبان روزه و مسافتی به طول ۶ کیلومتر تا آرامگاه ابدیش بدرقه نمودند و برای کاشان و کاشانی حماسه و عزت آفریدند و با زبان عقل و عاطفه اثبات کردند که کاشان شهر ولایت و مهد احیاگران علمی و عملی معارف اهل بیت پیامبر (ص) می باشند .

به راستی عالم ربانی ،‌فقیه صمدانی ،‌خادم اهل بیت عصمت و طهارت ،‌حضرت آیت الله آقای حاج سید مهدی یثربی (قدس سره)‌ ستاره ای درخشان و جاودانه است که پیوسته مومنان و پاکباختگان از فروغ فراگیر او رواق دل و جان و اندیشه  منور می سازند و خدمات ارزنده ی او را ارج نهاده و بر روح پاکش درود و صلوات نثار می کنند.

فرا رسیدن سالروز عروج ملکوتی آن پدر مهربان را تسلیت عرض می نمایم.

/ 1 نظر / 8 بازدید
حامي

با سلام و قبولي طاعات و عبادات " راننده بيست درصدي ، نامزد و ملائكه " آخرين مطلب وبلاگ حامي است.