سوم خرداد " روز کاشان "

معاون استاندار و فرماندار کاشان   در جلسه شورای اداری کاشان گفته که در نظر است  یکی از مناسبت های مهم شهرستان که بتواند معرف جایگاه کاشان در شهرستان ، استان ، کشور و جهان باشد بنام روز کاشان انتخاب و در شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ثبت برسد .

حسینعلی حاجی از مسئولان ادارات ، دستگاههای شهرستان و شهروندان خواست پیشنهادات خود را برای نامگذاری روز کاشان به  شورای فرهنگ عمومی مستقر در  اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی شهرستان کاشان ارسال نمایند . 

پیشنهاد :‌

با توجه به سخنان  فرماندار کاشان در ارتباط با انتخاب یکی از روزهای سال بنام " روز کاشان " ، و با عنایت به اهمیت سند چشم انداز کاشان 1404 پیشنهاد می شود روز سوم خرداد که مصادف با سالروز ابلاغ سند چشم انداز  کاشان می باشد بعنوان روز کاشان به ثبت برسد.

یقیناً  با توجه به اهدافی که برای شهرستان کاشان در سند چشم انداز کاشان 1404 تعریف شده  ، این روز می تواند بعنوان سرآغاز و شروع یک تحول بزرگ در حوزه های گوناگون برای  شهرستان کاشان انتخاب و به ثبت برسد .     

/ 7 نظر / 13 بازدید
حقیقت داستان و افسانه

سلام دو تا پست نوشتم ، گذاشتم تو وبم به نام " در برزخ" و " من آپم" ! منتظر جملات شما هستم شاد و پیروز باشید . حسام

تبسم ظهور

سلام دوست عزیز[گل] مطالب وبلاگ مفید و قشنگه اگه مایل به تبادل لینک با من هستی من را با اسم "تبسم ظهور" لینک کن و بعدش به من هم اطلاع بده تا تو رو لینک کنم. موفق باشی [گل]

فرهنگ

سلام. سوم خرداد چون به نام آزادی خرمشهر است ، مناسب روز کاشان نیست ، چون باز کاشان غریب خواهد ماند. کاشان مناسبت های فراوانی دارد مثل روز بزرگداشت غیاث الدین جمشید کاشانی که ثبت تقویم هم شده است . روز تولد علمای بزرگ مثل فیض کاشانی و... باز هم می شود جست و جو کرد و به نتیجه رسید .موفق باشید.همچنان در دفتر خاطرات شیرین ذهن و جانم ثبت هستید. به امید دیدار مجدد!

شهري در آسمان

ياالله سلام برگزاري اولين نمايشگاه كتاب با عنوان شهري در آسمان در دانشگاه علوم وفنون دريايي خرمشهرازتاريخ 20 لغايت27ارديبهشت عرضه ي كتاب با موضوعات مختلف از جمله فرهنگي-رمان ايراني وخارجي با محوريت كتب دفاع مقدس پذيرش سفارش كتاب از نمايشگاه بين المللي كتاب تهران 09358680646 shahre_asemani@yahoo.com

abadanman

حیف از شهدای مظلوم آبادان در خرّمشهر که هیچ کجا نامی ازشان برده نشد...

مهیار (شهر تجارت)

پولدار شوید!!! چند روش خیلی عالی برای پولدار شدن بدون درد سر پیدا کردم. یه سر به این آدرس بزن میفهمی. من خودم هم اونا رو اجرا کردم.