انتقال تیم فوتبال استیل آذین به کاشان و یک نکته

وی افزود: امسال بنا داریم تا باشگاه استیل‌آذین را به یکی از کارخانجات گروه استیل‌آذین در کاشان منتقل کرده و هزینه به مراتب کمتری نسبت به سال گذشته و هم‌چنین رویکرد جوانگرایی، تیم قدرتمندی را راهی لیگ برتر کنیم. برای این منظور نیز مذاکراتی را با "فرهاد کاظمی" سرمربی پیشین تیم و هم‌چنین بیژن ذوالفقارنسب داشتیم که به احتمال قوی یکی از این گزینه‌ها هدایت تیم را در فصل آتی به عهده خواهند گرفت.

هدایتی درباره‌ی امکان ادامه همکاری "علی پروین" با باشگاه استیل‌آذین نیز تصریح کرد: علی پروین اسطوره فوتبال ماست و ما رفاقت نزدیکی با هم داریم اما، متاسفانه افرادی در اطراف او هستند که معتقدم می‌توانند به اعتبار و جایگاهش آسیب برسانند.

هدایتی هم‌چنین درباره‌ی وضعیت بازیکنان تیم استیل‌آذین خاطرنشان کرد: تنها شش بازیکن در استیل آذین وجود دارند که می‌توانند در صورت تمایل، در باشگاه بمانند که محمدی (دروازه‌بان)، علی آذری، محمد همرنگ و محمد پروین از جمله این نفرات هستند. سایر بازیکنان که اکثرا از پیشکسوتان فوتبال ما هستند، باشگاه را ترک خواهند کرد و جای‌شان را به بازیکنان تیم امید استیل آذین و نفرات جدید خواهند داد.

وی درباره اخبار منتشر شده مبنی بر اختلافاتش با علی پروین و فرهاد کاظمی عنوان کرد: هیچ اختلافی بین من، علی پروین و فرهاد کاظمی وجود ندارد چرا که تیم‌های بزرگ دیگری هم در لیگ حضور داشتند که علی رغم سرمایه‌گذاری‌های کلان نتوانستند به لیگ برتر راه یابند.

هدایتی تاکید کرد: اخبار منتشر شده مبنی بر هزینه‌های سرسام‌آور باشگاه استیل‌آذین صحت ندارد زیرا این باشگاه تنها حدود پنج میلیارد تومان در فصل پیش هزینه کرده که حدود یک و نیم‌ میلیارد از آن باقی مانده که نزد پروین است. همچنین حدود هفتصد و پنجاه میلیون تومان از آن صرف خرید امتیاز باشگاه و مابقی که از حد دو میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان تجاوز نمی‌کند، صرف سرمایه‌گذاری و هزینه‌های باشگاه استیل آذین شده است.

وی درپایان هم‌چنین هرگونه اظهار و نظر درباره‌ی عضویتش در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را منوط به آینده و گذشت زمان کرد.

لینک خبر:

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1154827 

و اما یک نکته :

 بدون هیچگونه شکی انتقال تیم فوتبال استیل آذین فرصت بسیار مناسب و سودبخشی را برای کاشان به ارمغان خواهد آورد که باید در آینده نه چندان دور  آن را نظاره کرد.

اما شنیده ها حکایت از آن دارد که از چندی قبل گروههای مختلف سیاسی شهر از طریق افراد مختلفی که به اعتقاده بنده حتی توان اداره کردن یک مجموعه کوچک را هم ندارند درصدد راهیابی به ترکیب هیئت مدیره این باشگاه هستند که این خود می تواند در آینده و روند اداره و اهداف این باشگاه نتایج منفی را بهمراه داشته باشد.

لذا بهتر است متولی اصلی این تیم - آقای هدایتی - در مهره چینی اعضاء  و ترکیب هیئت مدیره این باشگاه نهایت دقت و ظرافت را انجام داده و با استفاده از بهترین گزینه های موجود ترکیبی منسجم و علاقمند را برای اداره این تیم و باشگاه انتخاب نمایند .

پیشنهاد می کنم اگر قرار است تعدادی از اعضاء هیئت مدیره این تیم و باشگاه افرادی از کاشان باشند تعدادی از کاشانی های صاحب منصب و صاحب نفوذ در مرکز و تعدادی که می توانند در کاشان منشاء خدماتی برای این تیم باشند را شناسایی و انتخاب و به همکاری دعوت کرد.

صحبت در مورد این فرصت بی نهایت ویژه که برای ورزش کاشان به ارمغان آورده شده زیاد است و وقت کم...

مبادا کاری کنیم تا تصمیم گیر اصلی این باشگاه از کرده خود پشیمان شود.

/ 4 نظر / 8 بازدید
ابوالفضل نوحی

اول اینکه عکس جدید مبارکه دوم نفهمیدیم شما کی ورزشی از آب در آمدید تا حالا که محمد آقای ملک آبادی خبرنگار ورزشی بودند ! سوم به فرض اینکه شما هم توی این وادی باشید به شما خیر مقدم میگیم و آرزو میکنم این تیم و اون تیم به سود خبرنگارها هم باشه اگه بخواهند میشه !!!!

مهدی

در جواب ابوالفضل خان ابوالکوثر اولا" خبرای دست اول از استیل آذین رو باید از جنابعالی دریافت کرد.خدانکرده شما مدیر روابط عمومی شرکت گالوانیزه هستید و استیل آذین بزرگترین سهامدار گالوانیزه است . دوما" می دونی که ما خبرنگارها مثل خودت کنجکاو و متعهد به انجام تکلیف هستیم و در مورد هر چیزی از باب وظیفه نظرمون رو می دیم و انتظار هم نداریم که حتما" به نظرمون توجه کنند . سوما" امیدواریم این فرصت ورزشی به کمک شما برای خبرنگارای کاشونی نون و آب داشته باشه. [شوخی]

رحماني

من فكر ميكنم اگر آمير سيد محمد يثربي عضو هيات مديره بشه كسايي مثل شما راضي ميشين و نونتون مثل سالهاي سال تو روغنه!؟

ابوالفضل نوحی

حیف اینکه گاهی اوقات راه خوب بودن بایکدیگر را گم میکنیم برای همه این بیت بسنده میکند که : در این خاک در این مزرعه یاک بجز عشق بجز مهر دگر هیچ نکاریم تا کی میخواهیم با یکدیگر برای یکساعت بیشتر ماندن روی صندلی صدارت بجنگیم و تخریب کنیم تاسف آیت اله نمازی و سلاله سادات در این مورد را بیذرید .