نه مثل اینکه من وبلاگ نویس نخواهم شد!

سلام / نه مثل اینکه اینجوری من وبلاگ نویس نخواهم شد.

علیرغم همه تمایلی که برای نوشتن در وبلاگم دارم اما متاسفانه کمی وقت و عدم دسترسی مناسب به اینترنت و رسیدگی به چند طرح و برنامه شغلی مانع از رسیدن به هدفم شده که از این بابت مدام خودم را سرزنش می کنم .

اما همین یه ذره رو هم غنیمت می دونم و مطمئن هستم در ماههای آینده به آنچه می اندیشم  و انتظاری که از وبلاگم دارم خواهم رسید.

اما امروز و الان که می نویسم  طرفداران تیم پرسپولیس در خیابانهای کاشان شور و نشاطی بمناسبت پیروزی تیم پیروزی در مسابقات لیگ برپا کرده اند که دیدنیست.

ماهنامه هدهد هم پس از دو ماه و اندی وقفه منتشر شد که قلبا از انتشار آن خوشحالم و اما انتقاداتی هم به محتوی آن دارم که بموقع به مدیر مسئول آن منعکس خواهم کرد.

ماهنامه هدهد از نشریات محلی کاشان بشمار می رود که مدیر مسئول آن آقای حاج امیر وفایی و مدتی نیز سردبیری آن بعهده بنده بود و از روی عشق و علاقه ای که به کار مطبوعاتی و....داشتم نهایت سعی خودم را جهت چاپ و انتشار آن بکار گرفتم و با کمک سایر همکاران در حد بضاعت و توان چند شماره ای را  منتشر کردیم .

به اعتقاد اینجانب انتشار نشریه  محلی در کاشان  بدلایل مختلف  یک نوع خودکشی مخصوصا از  اقتصادی است و بس .اکنون ماهنامه های  طوبی و ژرفا نیز به همین دلیل منتشر نمی شوند و تنها هفته نامه محلی کاشان به مدد آگهی های اداره ثبت اسناد کاشان به حیات خود ادامه می دهد.صحبت در این مورد زیاد است که اگر دوستان بخواهند می توانیم در مورد آن وقت بگذاریم و بحث کنیم .

اما این روزها بیشتر درگیر فعالیت اصلی ام که تولید نمک دریایی می باشد هستم . در این حوزه کاری نیز نگرانی ها و امیدهای فراوانی وجود دارد که با کمک مدیران ارشد سایر شرکت های تولیدی معدنی نمک در منطقه مشغول حل و فصل آن هستیم به این امید ماحصل آن بهره مندی از نعمت بیکران خداوند متعال از دریاچه نمک واقع در شمال استان اصفهان یا بعبارتی آران و بیدگل باشد.

از دوستانی که در شهرستان کاشان و آران و بیدگل در حوزه روزنامه نگاری و مطبوعات و گردشگری و معدن صاحبنظر هستند دعوت به همکاری می نمایم.

تا بعد خدانگهدار...............................................

/ 3 نظر / 10 بازدید
آرش

سختی زمستان زندگی , بهار خود را در پیش دارد… قیام وحدت تحت راهبری یگانه نجات دهنده ملت ایران ” آقا پروفسور ابراهیم میرزایی”

محمد

سلام[گل] اگه فوتبالی هستین یه سر به وبلاگ من بزنین