صاف و ساده .............. نقطه سر خط

انتشار مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و بدون سانسور بلامانع است . مهدی گرگ پور

یک روز فراموش نشدنی در کاشان
ساعت ۳:٥٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ دی ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: کاشان ،راهپیمایی ،امام حسین (ع) ،مردم کاشان

امروز روز فراموش نشدنی برای کاشان و مردمش بود :‌

١ _‌امروز مردم کاشان نیز مثل همه شهرهای کشورمان با  راهپیمایی و حضور حماسی خود  در  اعتراض نسبت به هتک حرمت به عاشورا انصافاً خوش درخشیدند.

٢ _‌اعتراف می کنم در راهپیمایی ها و تجمعات بعد از انقلاب تاکنون  در کاشان به استثناء‌ مراسم تشییع حضرت آیت الله یثربی (ره)  امام جمعه فقید شهرمان ،‌ جمعیتی با این عظمت و گستردگی که در مراسم حضور داشتند  ،‌  ندیده ام  و این چیزی نیست جز ادای دین مردم مومن و مذهبی کاشان نسبت به آقا امام حسین (ع) و اصحابش و بیعت با رهبر معظم انقلاب و تبعیت از اصل ولایت فقیه .

٣ _‌خوب بود آن دسته از کسانی که روز عاشورا به یکی دو خیابان تهران آمدند و در هیئتی از هیآت کاشان با طرح شعارهای تفرقه انگیز  عرضه اندام کردند   و آن افتضاحات  را  بوجود آوردند  ،‌  امروز جرأت می کردند و برای باز پس گرفتن آراء خود در مراسم حضور پیدا می کردند . بهتر است این دسته از افراد چشم و گوش و هوش خود را باز کنند و ببینند زیر خیمه چه کسی ایستاده اند و عزاداری می کنند .

۴ _‌ حرکت امروز مردم  یک هشدار قاطع به آن دسته از افرادی است که سنت ها و آئین و مذهب این مردم برایشان مهم نیست . مطمئناً تکرار این حرکت های عمدی از سوی افراد فریب خورد با واکنش سر سخت و کوبنده مردم مواجه خواهد شد .