صاف و ساده .............. نقطه سر خط

انتشار مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و بدون سانسور بلامانع است . مهدی گرگ پور

راه اندازی وبلاگ مشترک خبرنگاران کاشانی
ساعت ٩:٢۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ تیر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: خبرنگاران ،وبلاگ مشترک

مدتی است  به  راه اندازی وبلاگی مشترک که با همکاری خبرنگاران کاشانی اداره شود  فکر می کنم. وبلاگی که همه اعضاء بتوانند  به راحتی مطالب خود را در باره کاشان با نام خود در آن منتشر نمایند.


خوشبختانه ظرفیت و  توان خوبی در میان  همکاران خبرنگار  وبلاگ نویس کاشانی وجود دارد که بخوبی می توان به نفع مردم شهرستان از آن استفاده کرد.

همه همکاران از جمله آقایان محمد ملک آبادی ، عباس شافعی ، ابوالفضل نوحی ، مرتضی شریف و خیلی از خبرنگاران وبلاگ نویسی که در کاشان هستند و افرادی نظیر آقایان  تواضعی ، قطنی باف و..... که در تهران و قطعا" هستند نویسندگان مطبوعاتی کاشانی الاصل که در گوشه و کنار ایران اسلامی مشغول فعالیتند می توانند در مورد ایده راه اندازی این وبلاگ که کارکردهای گوناگونی البته در زمینه مسائل مربوط به کاشان خواهد داشت نظر بدهند و مسائل و مشکلات شهرستان را مورد تجزیه و تحلیل قراردهند.

بنظرم وبلاگ مورد اشاره می تواند در آینده منبع اطلاعاتی و خبری خوبی برای شهروندان و مسئولین محلی  باشد و از طریق آن خیلی از مطالبی را که نمی توان در نشریات محلی منتشر کرد را منعکس نمود.

لذا از همه دوستان تقاضا دارم در اینخصوص ضمن اعلام مطلب در وبلاگ خود در قسمت نظرات این پست نیز پیشنهادات خود را مرقوم نمایند تا انشاءالله با جمع بندی نظرات در آینده نزدیک شاهد راه اندازی وبلاگ مورد بحث باشیم.