صاف و ساده .............. نقطه سر خط

انتشار مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و بدون سانسور بلامانع است . مهدی گرگ پور

نمونه از نزولخواری در کشور
ساعت ٩:۳۱ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٥ تیر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: تامین اجتماعی آران و بیدگل ،نزولخواری ،دولت ،تکریم ارباب رجوع

خبر و نظر :

دبیرکل درآمد حق‌بیمه سازمان تأمین‌اجتماعی بر پیگیری برای وصول مطالبات این سازمان از کارفرمایان بخش خصوصی و دولتی تأکید کرد و گفت: میزان مطالبات تأمین‌اجتماعی از کارفرمایان تا پایان سال گذشته بالغ بر 4 هزار میلیارد تومان است که وصول این مطالبات به صورت جدی درحال پیگیری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین، 1390/4/4  محمدحسن زدا با بیان اینکه خدمات گسترده سازمان تأمین‌اجتماعی به بیمه شدگان از طریق وصول حق‌بیمه ارائه می‌شود، افزود: عدم اطلاع کارفرمایان از قوانین و مقررات تأمین‌اجتماعی و همچنین برخی موانع قانونی مهمترین مشکلات و موانع برای وصول مطالبات هستند که برای رفع این موانع و افزایش درآمدهای سازمان برنامه گسترده‌ای تنظیم شده است.

 
نرخ دیه واقعی در کشور 200میلون تومان است
ساعت ۱۱:۳٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٧ تیر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: دیه ،قوه قضائیه ،اسلام ،قوه مجریه

خبر و نظر :

مقابله با شرع مقدس و دستورات فقهی اسلام

اعلام نرخ واقعی دیه در کشور و طمع شرکت های بیمه ای

 سید اسدالله جولایی، رئیس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به اینکه اجرای دیه نود میلیونی متوقف شده گفت: دیه نود میلیونی بازدارنده جرم بوده و از طرفی به مردم نیز فشاری وارد نمی آورد؛ اما به دلیل جوسازی بیمه، تا کنون متوقف شده است.

 وی با اشاره به وظیفه بانک مرکزی در خصوص فرهنگ سازی نسبت به قانون بیمه اجباری شخص ثالث نیز گفت: نمایندگان مجلس هفتم و  مجلس هشتم بهترین و مترقی ترین قانون را در خصوص بیمه ابلاغ کردند که اکنون با اجرای آن بیش از 98 درصد از ورود مجرمین غیر عمد به زندان ها کاسته شده است.

 رئیس ستاد مرکزی رسیدگی به دیه افزود: بحث تقسیط بیمه نامه پیگیری شده تا مردمی که مشکل مالی دارند، بتوانند از بیمه بهره مند شوند از طرفی دولت هم می تواند با تخصیص یارانه بیمه، به افراد بی بضاعت در بهره مندی از بیمه کمک کند.