صاف و ساده .............. نقطه سر خط

انتشار مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و بدون سانسور بلامانع است . مهدی گرگ پور

شهردار مدرس زاده به کجا خواهد رفت ؟
ساعت ۱٢:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: شورای اسلامی ،شهردار کاشان

متاسفانه منازعه بر سر کسب مناصب قدرت توسط جناح ها و گروههای سیاسی منتسب به انقلاب ، امروزه تبدیل به آفت خانمان براندازی شده است که عنقریب آثار زیانبار آن در حوزه های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی بیش از پیش در شهرمان نمایان خواهد شد .

آژیر گوش خراش این خطر آنگاه محسوس تر شده  که این منازعه و رقابت  ، اجزای مختلف سازمان بزرگی مانند شهرداری کاشان را تحت تاثیر قرار داده است و سیاسیون شهرمان بیش از مصالح شهروندان ، منافع گروهی و باندی خود را در سازمانها  و  و احدهای مختلف شهرداری پیگیری می کنند،

البته ساختار منابع قدرت مخصوصاً تیم مستقر در فرمانداری که تحت تسلط جناح طرفدار دولت است و در مقابل آنها اکثریت اعضای شورای شهر کاشان که تحت اشراف اصولگرایان سنتی می باشد ، به گونه ای سازمان یافته اند که دو نهاد اجرایی و خدماتی شهرمان یعنی فرمانداری و شهرداری را قبل از ایفای وظایف قانونی خود ، به کانون مبارزه سیاسی تبدیل کرده است که اگر این رقابت نفس گیر توسط عقلای جامعه مهار نشود ، در دراز مدت قابل برون رفت نخواهد بود .


 
مروج الاحکام شیخ علی رئیسی دارفانی را وداع گفت
ساعت ٤:۳٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: مرحوم رئیسی

مروج الاحکام حجت الاسلام جناب آقای حاج شیخ علی رئیسی دارفانی را وداع گفت .

ارتحال این روحانی متواضع و ساده زیست را به محضر بقیه الااعظم (عج) و خانواده آنمرحوم تسلیت عرض می نمایم.

آنمرحوم سالها علاوه بر ترویج مسائل شرعی و مذهبی به فعالیت در زمینه آموزش قرائت قران نیز مشغول  و جلسات قرائت قران ایشان در مسجد میدانگاه آقا واقع در پشت مشهد زبانزد عام و خاص بود . بنده فعالیت های ایشان را از قبل از انقلاب و در سالهایی که مرحوم کافی در میدانگاه آقا جلسات مذهبی داشتند بیاد دارم . آن موقع ایشان قبل از سخنرانی مرحوم کافی به بیان احکام دینی برای حضار می پرداخت و از محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار و  ‌آخرین باری که شیخ را زیارت کردم جلسه قرائت قران ایشان در مسجد میدانگاه آقا بود .

پیکر این مرحوم صبح امروز چهارشنبه با حضور انبوه مردم تشییع و پس از اقامه نماز توسط آیت الله نمازی امام جمعه کاشان به دارالسلام منتقل و در جوار شهدا و در کنار آرامگاه حضرت آیت الله یثربی (ره) به خاک سپرده شد .

روحش شاد و همیشه قرین رحمت باد   .