صاف و ساده .............. نقطه سر خط

انتشار مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و بدون سانسور بلامانع است . مهدی گرگ پور

زیباترین اجتماع ..... مهم ترین رویداد ..... صریح ترین سخنان
ساعت ٧:٢٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: مقام معظم رهبری

سخنان بسیار مهم مقام معظم رهبری  در خطبه های نماز جمعه تهران  مانند آبی سرد روی آتش شعله وری بود که به اعتقاد اینجانب به همه مسائل تلخی  که بعد از انتخابات اتفاق افتاد پایان داد ،  مگر اینکه در ادامه اتفاقات تلخی که درروزهای بعد از انتخابات    روی داد شاهد آن باشیم که افراد معترض نخواهند حساب خود را از آشوبگران جدا نمایند و برای رسیدن به حق خود به قانون متوسل نشوند ، آنوقت است که باید منتظر بمانیم تا آقا با کلامی صریح تر ، بسیاری از مسائل پشت پرده مطرح نمایند.

 

اما آنچه که دل هر ایرانی ولایتمدار و وطن دوستی را در پایان این یکساعت و اندی سخنان آقا لرزاند و سوزاند ، درد دل آقا با صاحب و مولایمان حضرت مهدی (عج) بود که نشان می دهد ایشان بعنوان رهبر جامعه ما از این دست حوادث و اتفاقات بسیار ناخرسند و گله مند هستند . امیدواریم با تبعیت از رهنمودها و نصایح مقام معظم رهبری در جهت خشنودی حضرت ولیعصر(عج) گام بر داریم .

رویدادها و خبرهای هفته ای که در پیش رو داریم باید دیدنی و خواندنی باشد. 


 
اتفاقات تلخ ............
ساعت ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری

در این روزهای بعد از انتخابات ریاست جمهوری  شاهد و ناظر اتفاقات تلخی هستیم . اتفاقاتی که در نهایت به اعتبار و حیثیت کشور لطمه می زند. حوادثی که دل هر ایرانی وطن پرستی را به درد می آورد.
وقایع و رفتارهای نامطلوب ایام تبلیغات انتخابات را که حتما‌"  به یاد دارید . من معتقدم نقطه شروع این حرکات از همان روزها بوده و متاسفانه دست اندرکاران برگزاری انتخابات  بصورت شفاف در این رابطه برنامه ریزی و تصمیمی که مانع از بوجود آمدن این مسائل باشد را نداشته اند.


 
روز از نو ..............یا علی
ساعت ٩:٥۳ ‎ق.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: ریاست جمهوری

روزهای پر فراز و نشیب تبلیغات سنگین انتخابات تمام شد و ملت بزرگ و سرفراز ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات حماسه ای بی نظیر در تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی آفریدند .

صرف نظر از نحوه شمارش آراء و اعلام نتایج انتخابات که شبهاتی در مورد آن وجود دارد و الزاما"‌باید به آن پاسخ داده شود ،‌ دکتر محمود احمدی نژاد با کسب بیشترین آراء توانست سکان اداره امور اجرائی کشور را برای یک دوره چهار ساله دیگر به دست بگیرد.

ضمن عرض تبریک به ایشان و حامیان آقای رئیس جمهور باید این نکته را عرض نمایم که اکنون آقای احمدی نژاد مانند دوره قبل رئیس جمهور همه ملت ایران است و همکاری ملت با ایشان ضروری و مهم است . اینکه دارای چه سلیقه و گرایش سیاسی باشیم را باید کنار گذاشته و اگر به ایران و آینده آن فکر می کنیم می بایست دست در دست هم نهاده رئیس جمهور را در کارها و برنامه هایش یاری کنیم .

به رئیس جمهور محترم پیشنهاد می کنم از ایده و نظرات مثبت رقبای خود که در  عرصه تبلیغات انتخاباتی مطرح شده به بهترین نحو استفاده نماید و همچون گذشته با عدالت  و مهرورزی  و پشتوانه ای از  قدرت  مردم ایران  مصمم و استوار  تمام توان خود را صرف خدمتگزاری به کشور نماید.

نکته دیگر اینکه در انتخاب کارگزاران خود در استانها و شهرستانها به شایسته سالاری توجه نموده و حامیان افراطی خویش را از خود دور نماید.