صاف و ساده .............. نقطه سر خط

انتشار مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و بدون سانسور بلامانع است . مهدی گرگ پور

نه مثل اینکه من وبلاگ نویس نخواهم شد!
ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۸ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

سلام / نه مثل اینکه اینجوری من وبلاگ نویس نخواهم شد.

علیرغم همه تمایلی که برای نوشتن در وبلاگم دارم اما متاسفانه کمی وقت و عدم دسترسی مناسب به اینترنت و رسیدگی به چند طرح و برنامه شغلی مانع از رسیدن به هدفم شده که از این بابت مدام خودم را سرزنش می کنم .

اما همین یه ذره رو هم غنیمت می دونم و مطمئن هستم در ماههای آینده به آنچه می اندیشم  و انتظاری که از وبلاگم دارم خواهم رسید.

اما امروز و الان که می نویسم  طرفداران تیم پرسپولیس در خیابانهای کاشان شور و نشاطی بمناسبت پیروزی تیم پیروزی در مسابقات لیگ برپا کرده اند که دیدنیست.

ماهنامه هدهد هم پس از دو ماه و اندی وقفه منتشر شد که قلبا از انتشار آن خوشحالم و اما انتقاداتی هم به محتوی آن دارم که بموقع به مدیر مسئول آن منعکس خواهم کرد.

ماهنامه هدهد از نشریات محلی کاشان بشمار می رود که مدیر مسئول آن آقای حاج امیر وفایی و مدتی نیز سردبیری آن بعهده بنده بود و از روی عشق و علاقه ای که به کار مطبوعاتی و....داشتم نهایت سعی خودم را جهت چاپ و انتشار آن بکار گرفتم و با کمک سایر همکاران در حد بضاعت و توان چند شماره ای را  منتشر کردیم .

به اعتقاد اینجانب انتشار نشریه  محلی در کاشان  بدلایل مختلف  یک نوع خودکشی مخصوصا از  اقتصادی است و بس .اکنون ماهنامه های  طوبی و ژرفا نیز به همین دلیل منتشر نمی شوند و تنها هفته نامه محلی کاشان به مدد آگهی های اداره ثبت اسناد کاشان به حیات خود ادامه می دهد.صحبت در این مورد زیاد است که اگر دوستان بخواهند می توانیم در مورد آن وقت بگذاریم و بحث کنیم .

اما این روزها بیشتر درگیر فعالیت اصلی ام که تولید نمک دریایی می باشد هستم . در این حوزه کاری نیز نگرانی ها و امیدهای فراوانی وجود دارد که با کمک مدیران ارشد سایر شرکت های تولیدی معدنی نمک در منطقه مشغول حل و فصل آن هستیم به این امید ماحصل آن بهره مندی از نعمت بیکران خداوند متعال از دریاچه نمک واقع در شمال استان اصفهان یا بعبارتی آران و بیدگل باشد.

از دوستانی که در شهرستان کاشان و آران و بیدگل در حوزه روزنامه نگاری و مطبوعات و گردشگری و معدن صاحبنظر هستند دعوت به همکاری می نمایم.

تا بعد خدانگهدار...............................................


 
چرا اینجا............
ساعت ۸:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: کاشان ،خرمشهر

چرایی و چگونگی حضور من در اینجا بیشتر به انتشار افکار و نظراتم پیرامون مسائل مختلف در جامعه برمی گردد.
اولا بگویم من اهل کاشان هستم (واقعا می گم ؛ کاشونی ام) بزرگ شده کاشانم و وطن دوم من خرمشهر است . اگر چه  اکثر سالهای عمر من در کاشان سپری شده اما خرمشهر را بدلیل اینکه موطن پدری من می باشد ؛ بسیار  برایم اهمیت دارد روزگاری پر افتخار و شکوهمندی که داشته و روزگاری که متاسفانه اکنون دارد (‌در اینباره بسیار خواهم نوشت) و کاشان نیز بعنوان موطن اصلی من برایم مهم است و عزیز .
حرفه و شغل مورد علاقه من روزنامه نگاری است . از همان سالهای دوران راهنمایی و دبیرستان به نوشتن علاقه زیادی داشتم تا اینکه سر از فعالیت در روابط عمومی ها و مطبوعات و تبلیغات درآوردم .
یک خبرنگار می دونه و می فهمه که چه چیزی در این نوع فعالیت او را خوشحال و راضی نگه می دارد . انجام وظیفه و همان انجام رسالت مطبوعاتی بدون هرگونه ملاحظه و سانسور و پرهیز از هرگونه جانبداری از گروههای سیاسی و تشنگان قدرت در جامعه و در یک جمله خلاصه تر مردم محوری و بس .
باید منو ببخشید ؛‌ نوشتن مطلب و ارائه آن برایم مهم است . نمی خواهم مخاطبین خودم را خسته کنم ؛‌همانطور که قبلا گفته ام خیلی حرف برای نوشتن دارم و از همه دوستان کاشانی و خرمشهری هم انتظار دارم در بحث ها و نظرات مشارکت کنند .

 


 
سلام
ساعت ۸:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٧   کلمات کلیدی:

 سلام .

من برای نوشتن ........................یه دنیا صفحه می خوام و اینجا همونجایی که دنبالش می گردم .

برمی گردم.......